Naše služby

Tvorba webu

Jaká je cena tvorby webu?

Nové webové stránky jsou investicí do budoucnosti!

Snažíme se ke každému klientovi přistupovat individuálně. Každý je originál a očekává něco jiného. Tvorba webových stránek na míru je zcela individuální záležitost a cena je vždy nastavena s ohledem na požadované služby.
Pokud máte zájem o naše služby a přesnější kalkulaci, určitě nás kontaktujte. Vše probereme, zjistíme Vaše potřeby a představy. Navrhneme přibližnou cenu a následně se můžete rozhodnout, jestli je pro vás naše cena přijatelná. Bereme v úvahu finanční možnosti každého našeho klienta a je vždy vše o jednání a upřesnění potřeb. Vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům a přáním, pokud je to v našich silách.

Pro představu pro Vás máme náhled orientačních cenových kategorií.

Naše portfolio zahrnuje mnoho spokojených společností, firem, organizací i jednotlivých klientů. Snažíme se ke každému klientovi přistupovat individuálně, pokud tedy máte zájem o jakékoli naše služby či si nejste jistý zda by jsme mohli Vámi  hledané služby nabídnout, určitě nás kontaktujte.

Jaká je cena správy webu?

Se spuštěním webových stránek to nekončí!

Pro naše klienty jsme tu nadále k dispozici pro jakékoliv úpravy či údržbu webu, ať už v měsíčním paušálu, nebo v hodinové sazbě, kdy platíte pouze za provedenou práci.

Webové stránky potřebují stálou péči. Vše potřebné pro Vás budeme spravovat a tím ušetříme Váš drahocenný čas a peníze.
Přenechte správu a údržbu webových stránek na nás. Zajistíme pravidelné aktualizace redakčního systému a pluginů, které Váš web udrží plně funkční a bezpečný. Budeme tu pro Vás jako technická podpora, kdybyste potřebovali nějakou radu či měli dotaz. Drobné úpravy na webu provedeme v ceně správy webu (větší úpravy za zvýhodněnou hodinovou sazbu). Rádi zajistíme správu Vašeho webhostingu, e-mailů a domény, tím pádem budete mít vše potřebné u nás.

Cena správy webu závisí na jeho velikosti a využitých funkcí. Přesnou částku Vám sdělíme při dokončení webových stránek.

Obsah správy webových stránek: aktualizace a údržba redakčního systému, aktualizace a licence šablony, aktualizace a údržba pluginů, řešení technických problémů, záloha webu, optimalizace a komprese obrázků, optimalizace a čistění webu, bezpečnostní prvky webu. drobné úpravy a doplnění.

Všechny činnosti nad rámec technické údržby 690 Kč / hodina.

BOZP a PO Vysočina

Moderní redesign webových stránek.

EFIX Technology

Webové stránky pro elektroinstalační společnost.

AB Records

Webové stránky pro nahrávací studio.

PL Building

Reprezentativní webové stránky.

Jak probíhá tvorba webu?!

1.

Zjistíme vaše potřeby.

2.

Navrhneme vhodné řešení.

3.

Realizujeme webové stránky.

4.

Předáme hotový web.