O nás

Zviditelníme i Vás

JS Production je perspektivní mladý tým lidí, kteří mají opravdu velkou zálibu Být vidět!

Mise

Odstraníme z Vás neviditelný plášť, který jste doposud měli, a ušijeme na míru nový.

Cíl

S naší dopomocí už nebudete přehlížení v záplavě konkurence jako doposud.

Komplexnost

V jednotlivých odvětvích se postaráme o grafický design, reklamu, tisk a web.

Jsme Váš partner
v oblasti reklamy

Poskytujeme pro Vás profesionální služby v oblasti grafických prací, výroby reklamy a reklamních prvků, tisku, tvorby webových stránek, laserového gravírování a výroby dřevěných reklamních produktů.

Díky zkušenostem v tomto oboru se nám daří poskytovat všem typům klientů komplexní služby v reklamě s individuálním přístupem.

Naším cílem je koncentrovat zkušenosti a kreativitu tak, abychom nabízeli nápadité služby pro podpoření podnikání každého klienta.

Výhody spolupráce s námi

Naše práce je náš život a vše co děláme, děláme pro lidi. To je to, co nám dává energii jít vpřed, protože víme, že věci, které nás obklopují jsou důležité a spoluvytváří náš život. Chceme, aby naše služby pomáhali našim klientům v jejich růstu a boji proti konkurenci.

Komplexnost

Představujeme široké rozpětí na trhu. Náš dynamicky rostoucí tým s velkým potenciálem je odborně způsobilý a dokáže navrhnout nejlepší strategii pro dosažení nadefinovaných cílů.

v

Odbornost

Tým pod taktovkou JS Production je plně kompatibilní a představuje plnohodnotnou odbornost, kterou definuje ve svých promyšlených projektech.

Individualita

Ke každému klientovi přistupujeme s maximální ochotou a péči. Největší odměna pro nás je dlouhodobá spolupráce.

Efektivita

Díky našemu širokému portfoliu, kde na sebe jednotlivé služby dokonale navazují, má naše práce jasné a viditelné výsledky s obrovskou efektivitou.

Kvalita

Držíme krok s dobou. Stále pro naše klienty vymýšlíme moderní trendy tak, aby byli vždy o krok napřed. Kvalitně provedená práce je naším druhým jménem.

Oddanost

Zápal, kreativita, nápaditost a moderní pojetí situace dodá tu pravou oddanost.

Každým novým projektem posouváme sami sebe
i naše klienty dopředu.

1 200+ dokončených projektů

150+ spokojených klientů

8+ let zkušeností v reklamě

10 000+ vygravírovaných motivů

Co se o nás povídá?

Přišel jsem s požadavkem, ke kterému sem nebyl absolutně konkrétní. Chtěl jsem zakomponovat oranžovou barvu, a mít výrazné první písmeno, Vybraný návrh byl dokonale upraven do finální podoby. Jsem spokojen a i z okolí slyším kladné ohlasy, což je asi to nejdůležitější.

Michal Kavina

jednatel společnosti Makala Pro

 

Maximálně profesionální přístup, dostupné ceny. Mám krásné a veselé vzory na svém výrobku, moderní barvy a celkový dojem je velmi příjemný. Specialně děkuji za obrovskou trpělivost a mnoho cenných rad. Těsím se na budoucí spolupráci.

Miriam Hubacova

Comfywave

 

Spolupráce s firmou JS Production je pružná a vstřícná k požadavkům zakazníka, s dobrými cenami tvoří vhodného partnera pro mé podnikání.

Josef Sobotka

 

Děkujeme za krásné notesy pro vystupující na večeru o společenské odpovědnosti T-Mobile. Kvalitní zpracování, krásný design, spolehlivé služby.

Simona Dřízhalová

 T-Mobile